نرم افزار ادوبی کانکت یکی از ابزارهای پرطرفدار است. سرپرستان می‌توانند از گزینه‌های خط فرمان برای نصب برنامه Adobe Connect برای دسک تاپ در چندین سیستم موجود در سازمان خود استفاده کنند. برای شرکت در جلسه Adobe Connect ، می‌توانید از برنامه Adobe Connect برای دسک تاپ برای Adobe Connect 9 و بالاتر استفاده کنید. بخش‌های IT می‌توانند با استفاده از روش نصب خاموش، این مشتریان را برای میزبانها، ارائه دهندگان و شرکت کنندگان در سازمان‌های خود مستقر کنند. در این مطلب از مقالات تجارت الکترونیک نوژن اصول کلی نصب این نرم افزار را برای شما بیان می‌کنیم.

نصب برنامه Adobe Connect نیازی به امتیازات اداری ندارد. نصب کننده مستقل برنامه را در ساختار دایرکتوری سفارشی بر خلاف ساختار فهرست سیستم نصب می کند. سرپرست حساب Adobe Connect شما می تواند نصب برنامه Adobe Connect را برای پیوستن به جلسه، آموزش یا وبینار اجباری کند. قبل از نصب نسخه جدید، تمام موارد در حال اجرا برنامه را ببندید.

در طی مراحل نصب، می توانید میانبرهای Start Menu و Desktop را برای برنامه Adobe Connect ایجاد کنید. این ویژگی فقط در ویندوز پشتیبانی می شود. نصب کننده MSI در صفحه بارگیری و بروزرسانی موجود است. نصب کننده از گزینه l برای ورود به سیستم پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به گزینه های خط فرمان در MSDN مراجعه کنید. اگر کاربر شخصی هستید ، مستقیماً برنامه نصب مربوطه را از صفحه بارگیری و به روزرسانی بارگیری کنید. از نصب کننده MSI استفاده نکنید.

در طی مراحل نصب MSI ، میانبر منوی شروع به طور خودکار ایجاد می شود. با این حال ، برای پیکربندی میانبر برای دسک تاپ ، می توان با پیگیری مراحل زیر ، فایل config.ini را ایجاد کرد:

مانند Notepad ، یک ویرایشگر متن باز کنید.

تنظیمات پیکربندی میانبر را به پرونده خود اضافه کنید.

فایل را به عنوان config.ini ذخیره کنید.

فایل config.ini را همراه با پرونده نصب کننده MSI قرار دهید. برنامه MSI را از cmd بصورت Admin بی صدا اجرا کنید. پس از نصب موفقیت آمیز ، بررسی کنید که میانبر مطابق فایل config.ini در حال ایجاد است.

بررسی خودکار برای به روزرسانی را غیرفعال کنید

به طور پیش فرض ، برنامه Adobe Connect تنظیم شده است تا به طور خودکار هر به روزرسانی را که توسط Adobe منتشر می شود بارگیری و نصب کند. این بخش شامل دستورالعمل هایی برای خاموش یا غیرفعال کردن چک خودکار به روزرسانی ها به دو روش است.

می توانید یک ورودی رجیستری تنظیم کنید که به روزرسانی ها را غیرفعال کند. برای درخواست از طریق رجیستری موارد زیر را انجام دهید:

Start  را باز کنید. Regedit را جستجو کنید. به مسیر زیر بروید: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Adobe \ Connect

یک ورودی رجیستری به نام "protectionUpdateCheck" DWORD با مقدار غیر صفر اضافه کنید.

برای تغییر تنظیمات پیش فرض ، تغییرات باید در قسمت HKEY_LOCAL_MACHINE انجام شود تا فقط سرپرستان اجازه اجرای این گزینه را داشته باشند. از پوشه APPDATA استفاده کنید. فایلی با نام "restrictedUpdates.txt" را به پوشه٪ appdata٪ \ Adobe \ Connect \ اضافه کنید. با استفاده از خط فرمان (برای سرپرستان) بیصدا Adobe Connect 8 را نصب کنید.

نسخه های Adobe Connect زودتر از نسخه 9.0 با استفاده از افزودنی قدیمی به کار خود ادامه می دهند. سرپرستان فناوری اطلاعات می توانند با استفاده از روش نصب خط فرمان بی صدا ، افزونه قدیمی را در چندین ماشین در سازمان خود مستقر کنند.سه شنبه, جولای 6, 2021

« بازگشت