ارسال پیام انبوه واتس اپ به صورت تضمینی

گر بخواهید به افراد آشنا (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو دارند یا قبلا پیامی برای شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال تان نخواهد شد. برای افزایش سرعت کار نیز میتونید ربات را در چند پوشه مختلف کپی کرده و ربات ها را بطور همزمان اجرا نمایید.
توضیح بیشتر درباره قابلیت اجرای همزمان ربات برای افزایش دادن سرعت


اما برای افراد غریبه (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ چتی با شما نـداشته اند) واتساپ اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از 100 نفر، پیام خصوصی ارسال کنید.

 

بدیهی است که رقم مذکور، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغ مؤثر میباشد، ، لذا ما در آموزش های این پکیج، منابعی برای تهیه خطوط مجازی ارزان قیمت، معرفی کرده ایم و چگونگی نگهداری و استفاده از خطوط را آموزش داده ایم تا شما بتوانید با هزینه ای اندک تعداد ارسال های روزانه خود را افزایش دهید همچنین برای اینکه بتوانید در حین ارسال ها، تعداد زیادی اکانت (یا خط) واتساپ را آنلاین نگه دارید ترفندهای خاصی بیان کرده ایم که به کمک آنها میتوانید واتساپ های متعدد را بر روی یک گوشی (یا شبیه ساز اندروید) نصب کرده و آنلاین نگه دارید، تا مشکلی از این بابت نداشته باشید.
با توجه به آموزش ها و ترفندهای موجود در این پکیج و خودکار بودن فرایند اصلی ارسال پیام ها، شما با تهیه این پکیج، کامل ترین ابزار برای ارسال پیام انبوه را در اختیار خواهید داشت.

 
  • سرور مجازی ربات ارسال انبوه پیام از طریق واتس اپ, سرور مجازی ارزان, سرور مجازی ارزان بورس, سرور مجازی ایران, سرور مجازی نوژن
  • 0 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟