سرور های بازی آنلاین نوژن

                                                                                                       

امروزه در عرصه ی گیم و در بین گیمر ها دسته ای از بازی ها با عنوان بازی های آنلاين محبوبیت بسیار پیدا کرده اند و باعث شده گروه های مختلف از گیمر ها در سراسر دنیا در این فضا گرد هم بیایند. بازی های آنلاين در واقع بازی های شبکه ای می باشند که بر روی اینترنت جهانی راه اندازی می شوند تا در دسترس همه قرار گیرند.

تمامی طرفداران این بازی های آنلاين به دنبال سرور های خلوت و با کیفیت بدون لگ و پینگ هستند. گیم سرور ها برای داشتن عملکرد مناسب می بایست حجم زیادی از اطلاعات کاربران را در بازی پردازش کنند و پاسخ درست را با توجه به درخواست کاربران به آن ها بدهند و همچنین باید از یک پردازشگر قوی و حافظه ی قابل اعتماد و قدرتمند برخوردار باشند.داشتن این ویژگی‌ها باعث آن می شود سرور پینگ کمتر داشته و در نتيجه رضایت کاربران را افزایش دهد.

برای داشتن یک گیم سرور استفاده از سرور مجازی برای گیمرها مقرون به صرفه خواهد بود اما توجه کنید که به دلیل اشتراکی بودن سرور عملکرد آن در زمان های مختلف ممکن است دارای پینگ و لگ باشد و بسته به تعداد بازیکن ها عملکرد سرور متفاوت خواهد بود. حداقل ظرفیت یک سرور مجازی برای بازی بدون لگ و پینگ 16 نفر است.

در استفاده از سرور های اختصاصی شما باید تمام مسئولیت سرور را به عهده گرفته و توانایی تشخیص فضاهای خالی امنیتی را داشته و در رفع به موقع آن اقدام کنید.گیم سرور اختصاصی بهترین گزینه برای انجام بازی های گروهی با تعداد بالای بازیکن است.

برای سیستم عامل سرور مجازی شما می توانید بین لینوکس و ویندوز یکی را انتخاب کرده که البته سیستم عامل ویندوز نیاز های گیم سرور ها را بهتر فراهم کرده و برای نصب بازی مناسب تر است. همچنین در سیستم هایی که سیستم عامل آن ها ويندوز است کار شما راحت تر بوده و می توانید با کانکشن های قرار گرفته بر روی دسکتاپ به گیم سرور خود متصل شوید.

در گیم سرور داده ها از دستگاه کاربران به سرور اصلی رفته و مورد پردازش قرار می گیرد و نتیجه پردازش پس از بررسی برای بازیکنان فرستاده می شود. در بازی های آنلاين گیم سرور موظف است اطلاعات کاربران را در هر مرحله با توجه به پیشرفت و موقعیت آن ها در بازی نشان دهد و بازیکنان می توانند در هر جایی به صورت 24 ساعته به اطلاعات خود در بازی دسترسی داشته باشند. برای داشتن گیم سرور شرکت های زیادی هستند که در ایران انواع خدمات پنل و قیمت های مختلف برای این دسته سرور ارائه می دهند.

  • گیم سرور ایران, گیم سرور نوژن, سرور بازی آنلاین نوژن, نوژن سرور ایران, ایران سرور گیم, گیم سرور, سرور انلاین کانتر
  • 1 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

سرور های مجازی ارزان

سرور مجازی ارزان آپدیت خرداد ۹۸ vps ارزان و باکیفیت (سرعت و آپتایم بالا) دسترسی به سرور مجازی...

هاست میزبانی چیست؟

هاست لینوکس نوعی از میزبان ارائه خدمات سیستم عامل لینوکس است و شما از طریق مرورگر وب به راحتی می...

آموزش کار با سی پنل Cpanel

نحوه کار با سی پنل...

آموزش کار با کنترل پنل پلسک

                                                       یکی از محبوب ترین نرم افزار های ارائه...

سرور های بورس (فارکس)

  سرور های بورسی                                                  یکی از مواردی که در انجام...