با سلام
همراهان شرکت تجارت الکترونیک نوژن پردازش با توجه به افزایش بی رویه قیمت دلار و یورو  علارقم میل همیگشی مجموعه نوژن پردازش به ناچار از تاریخ 20 اسفند 1401 افزایش قیمت بر روی کلیه سرویس های ایرانی و خارجی اعمال خواهد شد .مشترکین قدیمی که 5 سرویس فعال در سامانه خود دارند با درصدی تخفیف فاکتور ها لحاظ میگردد .
بابت افزایش قیمت از تک تک شما عزیزان پوزش میخواهیم و امیدوارم شرایط  را درک فرمایید.

با تشکر از صبر شما

آموزش وصل شدن به سرورمجازی از طریق ریموت دسکتاپ ویندوز چاپ


آموزش وصل شدن به سرور مجازی ویندوز از طریق ریموت دسکتاپ

آموزش وصل شدن به سرور مجازی ویندوز از طریق ریموت دسکتاپ

در صورتی که به تازگی اقدام به خرید سرور مجازی کرده باشید. ممکن است با نحوه اتصال و ورود به سرور آشنا نباشید در این مقاله قصد داریم آموزش وصل شدن به سرور مجازی ویندوز VPS را از طریق ریموت دسکتاپ را به تمامی سرور های مجازی ویندوز آموزش دهیم. برای اتصال به سرور های مجازی ویندوز باید از برنامه ای به نام Remote Desktop که بر روی تمامی کامپیوتر ها به صورت پیش فرض نصب است استفاده کنید. به لطف ویژگی Remote Desktop مایکروسافت شما میتوانید بدون دسترسی فیزیکی و از راه دور به سرور هایی که هزاران کیلومتر از شما دور هستند متصل شده و اقدام به مدیریت سرور فرمایید.

ریموت دسکتاپ چیست؟

برای وصل شدن به سرور مجازی ویندوز از نرم افزار ریموت دسکتاپ استفاده می شود. ریموت دسکتاپ نرم افزاری است که به کاربران اجازه می دهد بدون دسترسی فیزیکی به سرور مجازی یا VPS از راه دور وارد سیستم عامل شوند و مدیریت سیستم را به صورت کامل انجام دهند. با استفاده از ریموت دسکتاپ میتوانید به راحتی از خانه به کامپیوتر موجود در محل کار خود وصل شده و اقدام به انجام وطایف روزمره خود کنید.

آموزش وصل شدن به سرور مجازی ویندوز

برای باز شدن برنامه Remote Desktop کلید های ترکیبی WinKey + R را فشار دهید. در پنجره باز شده کلمه mstsc کرده و بر روی دکمه OK کلیک کنید.

آموزش وصل شدن به سرور مجازی

در صفحه باز شده در قسمت Computer ادرس IP سرور مجازی خود را که از نوژن خریداری کرده اید را وارد کرده و بر روی دکمه connect کلیک کنید.

وارد کردن ادرس ای پی در ریموت دسکتاپ

در قسمت User Name نام کاربری سرور خود را باید وارد کنید.

توجه : نام کاربری در تمامی سرور های ویندوز به صورت پیش فرض Administrator می باشد.

رمز عبور سرور مجازی شما همان رمز عبوری می باشد که در زمان خرید برای سرور مجازی وارد کرده اید. توجه داشته باشید رمز عبور سرور مجازی با رمز عبور حساب کاربری شما در تجارت الکترونیک نوژن متفاوت است.

حالا بر روی گزینه بر روی گزینه‌ی Connect کلیک کنید. پس از چند لحظه به محیط سرور وارد خواهید شد.


آیا این پاسخ مفید بود؟

  • 22
« بازگشت